• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Літнє оздоровлення

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров'я її населення. Добре здоров'я - це запорука чудового настрою, самопочуття, високої працездатності. Сухомлинський В.О. наголошував, що "духовне життя дитини, її інтелектуальний розвиток мислення, пам'ять, увага почуття, воля - великою мірою залежить від "гри" її фізичних сил".
Серйозну стурбованість викликає стан здоров'я дітей та молоді, зумовлений негативними факторами соціально-економічного та психоемоційного характеру. Протягом останніх років простежується тенденція росту рівня захворюваності. Тому організація оздоровлення дітей в канікулярний час сприяє покращенню їх здоров'я, забезпечує зайнятість та попереджує явище бездоглядності, дає можливість продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей.
На запитання "Яка твоя найулюбленіша пора року?" хлопчик щиро відповів: "Канікули". Ці слова могли б бути відповідддю будь-якого школяра. Адже, що може бути краще за тепле сонечко, лагідну річечку, запашну травичку, голосне щебетання пташок. Головне, щоб дитина не залишилась осторонь цієї краси.

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Лащівському НВК щороку працює пришкільний оздоровчий табір "Сонечко".
Мета роботи оздоровчого закладу: Розробити та втілити в життя заходи, спрямовані на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного розвитку дітей.

Найважливішим питанням у роботі табору є робота з охорони життя і здоров'я дітей. в перший день його роботи всі діти ознайомлюються з правилами поведінки під час перебування в таборі. Перед кожною екскурсією та прогулянкою за межі табору діти проходили інструктаж, який фіксується в "Журналі інструктажів з питань запобігання всім видам дитячого травматизму".

Медпрацівник постійно стежить за станом здоров'я дітей, повноцінним харчуванням.

Кожен день розпочинався із зарядки. Спортивні розваги і змагання, походи та екскурсії до лісу, на річку піднімали настрій та бажання відвідувати табір.

/Files/images/CAM_0072.JPG

Кожний новий день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів. Кожний мальовничий куточок села, кожна цікава рослинка, тваринка, комашка, що зустрічались на шляху дітей під час подорожей та екскурсій не залишались без уваги. Їх змальовували, фотографували, описували, за ними спостерігали. Деякі заходипроведені в таборі, вже стали тардиційними: "День захисту дітей", "День іменника", "День юного журналіста", деякі були проведені вперше, але теж цікаві та незабутні: "Козацькі розваги", "День здоров'я", "День загадок", "Карнавал прекрасних пелюстків"./Files/images/CAM_0095.JPG/Files/images/CAM_0094.JPG/Files/images/CAM_0090.JPG/Files/images/CAM_0081.JPG/Files/images/CAM_0077.JPG

/Files/images/CAM_0076.JPG

/Files/images/CAM_0078.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 369